گنجور، برگزیدهٔ نخستین جشنوارهٔ تارنماهای ایران‌شناسی

25 فوریه 2019

گنجور در بخش «زبان، ادب فارسی، مشاهیر و ایرانشناسان» برگزیدهٔ نخستین جشنوارهٔ تارنماهای ایران‌شناسی شد. از حسن نظر و لطف دوستان و داوران این جشنواره که توسط بنیاد ایران‌شناسی برگزار شد سپاسگزاریم (متن خبر در سایت بنیاد ایران‌شناسی، خبرگزاری صدا و سیما و ایسنا).

۳ نظر برای “گنجور، برگزیدهٔ نخستین جشنوارهٔ تارنماهای ایران‌شناسی”

 1. احمد بهمنیار گفته:

  جناب آقای محمدی
  با سلام و احترام

  از این طریق خواستم خدمت شما یک دست مریضاد و خسته نباشید جانانه عرض کنم. حقیقتا هر بار که به سایت گنجور سر می زنم، یاد شعر سعدی علیه الرحمه می افتم که در خصوص گلستان فرموده:

  به چه کار آیدت ز گل طبقی
  از گلستان من ببر ورقی

  گل همین پنج روز و شش (روز پنج و شش) باشد
  وین گلستان همیشه خوش باشد

  جنابعالی با عشق و جدیت و پشتکار مثال زدنی گلهای بوستان ادبیات پارسی را در باغ گنجور جمع آوری فرموده اید که خواننده از گشت و گذار در آن سیر نمی شود. امیدوارم که این باغ و گلستان همیشه ایام با طراوت و شاداب باقی بماند.

  با تشکر و تجدید احترام
  احمد بهمنیار

 2. حمیدرضا گفته:

  جناب آقای بهمنیار عزیز
  از لطف و محبت جنابعالی سپاسگزارم.

 3. گیتارز گفته:

  با سلام و عرض ادب
  جناب آقای محمدی عزیز تبریک و یه خسته نباشید جانانه از طرف ما به شما بابت تمام تلاش ها و فعالیت هایی که تو زمینه شعر و ادبیات این مرز و بوم انجام میدهید.ما از طرفداران سایت زیبای شما هستیم امیدوارم پایدار باشید.

نظرتان را بنویسید (نکتهٔ مهم: اگر برای نوشتن حاشیه در مورد شعرها اینجا آمده‌اید اشتباه آمده‌اید و باید در خود سایت گنجور حاشیه بگذارید. نظرات بی‌ربط به این نوشته پاک می‌شوند.)