آثار سهراب سپهری در گنجور رومیزی ویرایش ۱.۸۶

28 جولای 2010

به لطف و زحمت دوست گرامی آقای علی پی‌سپار آثار سهراب سپهری با استفاده از این منبع به گنجور رومیزی اضافه شد. همزمان ویرایش ۱.۸۶ گنجور رومیزی که شامل چند رفع اشکال و یک قابلیت جدید در ویرایشگر است عرضه شد. جزئیات بیشتر راجع به تغییرات گنجور رومیزی را اینجا ببینید.

شعری از سهراب سپهری در گنجور رومیزی

توصیه می‌شود (جهت جلوگیری از وقوع خطایی که ممکن است در ویرایشهای قدیمی‌تر هنگام تلاش برای اضافه کردن اشعار جدید پیش آید) دوستان پیش از اضافه کردن آثار سهراب سپهری، نرم‌افزار خود را با دریافت این نصاب به‌روز کنند و سپس با دریافت این فایل، خارج کردن آن از حالت فشرده، سپس اجرای فرمان «اضافه کردن مجموعه اشعار جدید» از منوی «ابزارها»ی برنامه آثار سهراب را به گنجور رومیزی خود اضافه کنند.

۶ نظر برای “آثار سهراب سپهری در گنجور رومیزی ویرایش ۱.۸۶”

 1. محمد گفته:

  یک فایل ورد حاوی اشعاری از یک شاعر گم نام در مدح امام علی علیه السلام و مذمت عمر و ابوبکر دارم که به نظر میرسد برای برنامه گنجور مناسب باشد. درضمن اصل اشعار به صورت کتابچه خطی قدیمی موجود است.

 2. m-a گفته:

  با سلام . فقط اشعار شاعرای بزرگ باید تو این برنامه باشه

 3. reza گفته:

  وقتی یه شعرزیبا باشه فرقی نمیکنه که از چه کسی باشه ما میخوایم از شعراستفاده کنیم نه از اسم واصالت شاعر

 4. م س ل گفته:

  درود بر شما
  لطفا مناجات های خواجه عبدالله انصاری روهم به این مجموعه گرانبها اضافه کنید

 5. محمد گفته:

  اشعار سهراب با توضیح

 6. محمد گفته:

  سلام امید وارم همیشه در سلامتی کامل بسر ببرید
  اگر لطف کنید آدرس کانال تلگرام را در اول سایت بذارید ممنون میشم

نظرتان را بنویسید (نکتهٔ مهم: اگر برای نوشتن حاشیه در مورد شعرها اینجا آمده‌اید اشتباه آمده‌اید و باید در خود سایت گنجور حاشیه بگذارید. نظرات بی‌ربط به این نوشته پاک می‌شوند.)