چگونه در گنجور حاشیه بگذاریم؟

18 آوریل 2014

به لحاظ آن که در صفحات شعرهای گنجور فرم ارسال نظر گنجانده نشده، حاشیه گذاشتن در آن کار بدیهی و آسانی به نظر نمی‌رسد و بعضاً دوستان جویای روش انجام این کار می‌شوند که این نوشته پاسخی است برای این دسته از همراهان گنجور.

جهت ثبت حاشیه در گنجور، در پایین صفحات شعرها، کادر خاکستری رنگ «حاشیه‌ها» را پیدا کنید:

کادر حاشیه‌ها

در بالای کادر مذکور جمله‌ای وجود دارد که تعداد حاشیه‌ها نشان می‌دهد و اشاره می‌کند که برای نوشتن حاشیه «اینجا» کلیک کنید:

برای نوشتن حاشیه اینجا کلیک کنید.

روی کلمهٔ «اینجا» کلیک کنید. با این کار باید پنجرهٔ جدیدی باز شود. در پایین این پنجره کادر «حاشیه بنویسید» قرار دارد که می‌توانید با ورود اطلاعات مد نظر خود حاشیه را بنویسید و ثبت کنید.

حاشیه بنویسید

اغلب حاشیه‌های نوشته شده بلافاصله در دسترس قرار می‌گیرند اما حاشیه‌های حاوی لینک به سایتها یا حاوی کلمات خاص پس از بازبینی منتشر می‌شوند. حاشیه‌هایی که به موضوعات غیرادبی همچون مسائل مذهبی یا قومیتی می‌پردازند عموماً پاک می‌شوند.

یک نظر برای “چگونه در گنجور حاشیه بگذاریم؟”

  1. درسا گفته:

    سلام. اتفاقا سهراب بوده که به خاطر هوا و هوس دنبال گردآفرید راه افتاده و گردآفرید با ذکاوت خودش این کارو کرده به خاطر همین هم انتهای شعر میگه خورد گاو نادان ز پهلوی خویش اینجا منظور از پهلوی خویش میل درونی سهراب به دختران بوده وگرنه چرا باید وسط مهلکه میان گردآفرید به چنگ سهراب بیاد؟ و جاهای کمی هم نبوده که فردوسی به مردان هم تیکه انداخته مثلا میگه رهام را جام باده است جفت
    پس اینکه یک طرفه فقط بانوان رو مورد قضاوت قرار میدید ناعدالتیه لطفا کتاب رو کامل مطالعه بفرمایید بعد نظر بدید

نظرتان را بنویسید (نکتهٔ مهم: اگر برای نوشتن حاشیه در مورد شعرها اینجا آمده‌اید اشتباه آمده‌اید و باید در خود سایت گنجور حاشیه بگذارید. نظرات بی‌ربط به این نوشته پاک می‌شوند.)