چگونه در گنجور حاشیه بگذاریم؟

18 April 2014

به لحاظ آن که در صفحات شعرهای گنجور فرم ارسال نظر گنجانده نشده، حاشیه گذاشتن در آن کار بدیهی و آسانی به نظر نمی‌رسد و بعضاً دوستان جویای روش انجام این کار می‌شوند که این نوشته پاسخی است برای این دسته از همراهان گنجور.

جهت ثبت حاشیه در گنجور، در پایین صفحات شعرها، کادر خاکستری رنگ «حاشیه‌ها» را پیدا کنید:

کادر حاشیه‌ها

در بالای کادر مذکور جمله‌ای وجود دارد که تعداد حاشیه‌ها نشان می‌دهد و اشاره می‌کند که برای نوشتن حاشیه «اینجا» کلیک کنید:

برای نوشتن حاشیه اینجا کلیک کنید.

روی کلمهٔ «اینجا» کلیک کنید. با این کار باید پنجرهٔ جدیدی باز شود. در پایین این پنجره کادر «حاشیه بنویسید» قرار دارد که می‌توانید با ورود اطلاعات مد نظر خود حاشیه را بنویسید و ثبت کنید.

حاشیه بنویسید

اغلب حاشیه‌های نوشته شده بلافاصله در دسترس قرار می‌گیرند اما حاشیه‌های حاوی لینک به سایتها یا حاوی کلمات خاص پس از بازبینی منتشر می‌شوند. حاشیه‌هایی که به موضوعات غیرادبی همچون مسائل مذهبی یا قومیتی می‌پردازند عموماً پاک می‌شوند.

۴ نظر برای “چگونه در گنجور حاشیه بگذاریم؟”

 1. فاطمه جعفری کلیبر گفته:

  سلام وقت بخیر . سال نو مبارک .

  می خواستم شاعر این بیت را پیدا کنم :

  گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آن که هست گیرند

  سپاس از زحمات بی شائبه شما

 2. سعیدی گفته:

  با سلام بیت : گر حکم شوند ….. (محتسب و مست) از زنده یاد پروین اعتصامی ست.

 3. فاطمه جعفری کلیبر گفته:

  با عرض سلام و احترام .
  از الطاف شما صمیمانه سپاسگزارم . شادیتان ممتد و دلتان خوش

 4. فاطمه جعفری کلیبر گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام بر بزرگواران خدوم عرصه فرهنگ و ادب کشور عزیزمان از زحماتتان سپاسگزار هستم . و تشکر از هموطن عزیز جناب سعیدی . دیوان پروین اعتصامی پیدا نکردم . سیاق شعر به سبک پروین می خورد اما نیست . پاینده باشید . سوالم این بود :

  شاعر این شعر کیست ؟ گر حکم شود که مست گیرند در شهر هرآنکه هست گیرند

نظرتان را بنویسید (نکتهٔ مهم: اگر برای نوشتن حاشیه در مورد شعرها اینجا آمده‌اید اشتباه آمده‌اید و باید در خود سایت گنجور حاشیه بگذارید. نظرات بی‌ربط به این نوشته پاک می‌شوند.)